Naświetlacze

Naświetlacz ledowy

 

Oświetlenie odpowiednio dopasowane do zapotrzebowania danej nieruchomości jest bardzo ważne. Na rynku dostępnych jest wiele produktów oświetleniowych, w tym między innymi naświetlacze ledowe. Naświetlacze mają szerokie zastosowanie, ponieważ nadają się do zamontowania wewnątrz budynku, jak również na zewnątrz. Są to produkty wykorzystujące diody elektroluminescencyjne (LED) do generowania światła. Dzięki wysokiej funkcjonalności i nowoczesnej formie wyróżniają się energooszczędnością, kompaktową konstrukcją, a także doskonałą funkcjonalnością. Diody w poszczególnych naświetlaczach ledowych są dopasowane tak, by zapewniały optymalne światło w konkretnych pomieszczeniach bądź na zewnątrz.

Rodzaje naświetlaczy ledowych

W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów naświetlaczy ledowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oferujemy oświetlenie najwyższej jakości, które z powodzeniem sprawdzi się w każdym budynku. Dysponujemy naświetlaczami wewnętrznymi, które są przeznaczone do montażu w zamkniętych pomieszczeniach, a także zewnętrznymi — idealnymi do stosowania na zewnątrz, np. jako oświetlenie uliczne, architektoniczne, reklamowe czy oświetlenie domu i podwórka. Naświetlacze LED dostępne są u nas w kilku wariantach: o różnej klasie energetycznej, różnej mocy, kolorze, wymiarach oraz designie.

Poznaj szczegółową ofertę!

Napisz: kontakt@eko-light.com

lub

Zadzwoń: +48 730 221 999

Nowoczesne oświetlenie domu, budynku usługowego, biura lub firmy, czyli naświetlacz LED zewnętrzny

 

Zewnętrzne naświetlacze LED to świetny patent na nowoczesne, a przy tym estetyczne oświetlenie budynku. Dzięki swojej wszechstronności można je stosować praktycznie w każdej nieruchomości, na parkingach, przed galeriami, obiektami użyteczności publicznej etc. Naszym Klientom proponujemy naświetlacze o różnej mocy, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb. Mamy w ofercie między innymi:

  • naświetlacz LED 10 W,
  • naświetlacz LED 20 W,
  • naświetlacz LED 30 W,
  • naświetlacz LED 100 W.

Każdy z nich różni się od pozostałych mocą, strumieniem i barwą światła. Niektóre z nich są wyposażone w opcję ustawienia ściemniania oraz czujnik ruchu i zmierzchu.

Designerskie naświetlacze ledowe do podświetlania budynków, ale nie tylko

Naświetlacze ledowe dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżnia wysoka trwałość, wytrzymałość, jak również odporność na wilgoć (w modelach zewnętrznych). Mogą być montowane przed budynkami, w ogrodach, na podjazdach, ale też wewnątrz pomieszczeń. Oferujemy modele klasyczne w kształcie kwadratu czy prostokąta z zaokrąglonymi brzegami, takie, które można przymocować do ściany, a także naświetlacze stawiane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą już dziś!