POLSKI PRODUCENT OŚWIETLENIA

Ponad 10 lat razem!

Z ZAMIŁOWANIA DO PIĘKNA

 

Jesteśmy polską firmą, która powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Nasze produkty oświetleniowe i lampy od samego początku miały być odpowiedzią na to, co było powszechnie dostępne i powtarzalne na polskim rynku.

Naszą ofertę chcieliśmy kierować zarówno do dużych sieci handlowych, jak i do klientów indywidualnych. To marzenie zamieniliśmy w rzeczywistość w 2009 roku. Wtedy powstała firma EKO-LIGHT. Od tamtej pory nieustannie szkolimy się, doskonalimy nasze produkty, szukamy nowych materiałów i projektów, tak aby wciąż Państwa zaskakiwać i dostarczać oświetlenie jak najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tworzeniu oświetlenia ekologicznego, typu LED i przemysłowego. Z myślą o bardziej wymagających klientach stworzyliśmy markę premium MiLAGRO oraz kolekcję lamp Premium MiLAGRO by Maciej Zień. 

Aby mieć jeszcze większą kontrolę nad jakością, zbudowaliśmy własny zakład produkcyjny. Dzięki temu nasze produkty i stosowane w nich technologie są doceniane zarówno przez naszych polskich, jak i zagranicznych klientów. 

Dziękujemy za zaufanie i wybór EKO-LIGHT. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą. 

Dariusz Madej

Tomasz Litwin

Nasze marki

Marka MiLAGRO to marka oświetlenia premium-ponadczasowego i eleganckiego oświetlenia dekoracyjnego do każdego wnętrza.

WIĘCEJ >

MiLAGRO by Maciej Zień to  kolekcja  limitowanych lamp premium, zaprojektowana przez  znanego projektanta Macieja Zienia. 

WIĘCEJ >

Lider oświetlenia technicznego oferujący  szeroką gamę opraw, plafonów LED-owych, źródła światła, dekoracje i akcesoria świetlne.

WIĘCEJ >

Marka Madlit to elektronarzędzia, narzędzia ręczne, a także akcesoria przemysłowe i ogrodowe do każdego domowego warsztatu.

WIĘCEJ >

Dlaczego Warto wybrać nasze produkty?

Jesteśmy Polskim Producentem

Od wielu lat oferujemy Państwu szeroką gamę różnego rodzaju oświetlenia, zarówno lamp dekoracyjnych, jak
i oświetlenia technicznego. Produkujemy w Polsce,
często współpracując z najsławniejszymi polskimi projektantami.

Przyciągamy nie tylko wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami, ale oferujemy wyjątkowość oraz wsparcie. Rozwijamy cały czas swoją ofertę, poszerzając ją o nowe propozycje. 

Produktów w ofercie

Partnerów w Europie

Jesteśmy liderem na rynku

Dzięki stałej rozbudowie oferty
i wprowadzaniu nowych technologii marka E-light jest uważana za lidera na rynku oświetlenia technicznego. Taką pozycję zdobyliśmy dzięki blisko 10-letniej działalności
i zbudowanemu przez ten czas zaufaniu do naszych produktów.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę

Aby sprostać oczekiwaniom naszych inwestorów, cały czas pracujemy nad poszerzaniem asortymentu. W naszej ofercie mamy zarówno produkty z 2-letnią gwarancją, które są  przeznaczone dla gospodarstw domowych, jak i profesjonalną linię artykułów skierowanych przede wszystkim do przedsiębiorstw
i dużych inwestycji. W przypadku tej linii gwarancja wzrasta do 5 lat.

Dbamy o wysoką jakość produktów

Nasze produkty zawsze przed opuszczeniem fabryki poddawane są licznym badaniom jakościowym zgodnym z restrykcyjnymi wymaganiami Unii Europejskiej. Najwyższą jakość produktów  potwierdzają liczne certyfikaty CE Rohs oraz certyfikat wydawany przez Zakład Badań i Atestacji
„ ZETOM” w Katowicach.

Wygrywamy doświadczeniem

Niejednokrotnie udowodniliśmy, że nie mamy sobie równych pod względem logistycznym.
Mamy za sobą wiele lat doświadczeń w organizowaniu zakupów dla dużych grup klientów, zarówno na rynku Polskim, jak i zagranicznym.
Na tym drugim polu mamy za sobą między innymi udaną współpracę z grupą Kingfisher.

TELEFON

Napisz do nas

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisz

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zadzwoń