Paski led i akcesoria

Paski LED i akcesoria

 

Chcesz doświetlić ciemne pomieszczenie albo dodatkowo skierować światło na blaty robocze? A może chcesz nadać swojemu mieszkaniu nowoczesny i minimalistyczny charakter, w którym miejsce dużych żyrandoli zajmują niemal niezauważalne źródła światła? Oświetlenie LED to propozycja idealna dla Ciebie. Zależnie od potrzeb możesz dowolnie zmienić barwę oraz natężenie światła. Co więcej, dzięki tej technologii możesz oświetlić nie tylko wnętrze, ale też np. podjazd, taras czy ogródek wokół domu. Zapoznaj się z ofertą i wybierz to, co najbardziej do Ciebie pasuje!

Paski LED — udekoruj swoje wnętrze

 

Chcesz nadać pokojowi, kuchni, a może nawet całemu mieszkaniu nowy, niepowtarzalny charakter? Paski LED to z pewnością jedna z tych dekoracji, o których powinieneś pomyśleć. Nocą pięknie się prezentują, natomiast w ciągu dnia nie rzucają się w oczy. Oświetlenie możesz dobrać do własnych preferencji i stylu. Taśma LED kolorowa? A może czerwona bądź niebieska? Dzięki szerokiemu asortymentowi z pewnością nie będziesz miał problemu z wyborem opcji dla siebie, niezależnie od tego, czy Twój styl jest klasyczny i elegancki, czy może trochę bardziej ekstrawagancki. Do nowoczesnych lub młodzieżowych pomieszczeń — jak pokój Twojego nastoletniego dziecka — warto sięgnąć po pasek LED RGB 12 V, który dzięki podstawowej palecie barw pozwala uzyskać optymalne warunki do nauki, odrabiania lekcji czy do zabawy. Natomiast taśma LED podszafkowa stanowić będzie genialne dodatkowe źródło światła w kuchni, gdzie skutecznie oświetli blat roboczy i płytę grzewczą. To rozwiązanie nie tylko zapewni atrakcyjny wygląd pomieszczenia, ale także okaże się niezwykle praktyczne. Pamiętaj, że nie musisz ograniczać się jedynie do wystroju wnętrz, bo pasek LED zewnętrzny pozwoli Ci oświetlić pergolę tarasową, werandę, wiatę na samochód czy wejście do garażu.

Efektowne węże LED

 

Węże LED to długie i elastyczne taśmy ledowe sięgające nawet 100 metrów długości. Idealnie nadają się do podświetlenia większych powierzchni — na przykład domu czy mieszkania od zewnątrz. Tego typu taśmy możesz ciąć w wyznaczonych miejscach co około 2,5 cm, dopasowując długość do długości krawędzi schodów, parapetu czy mebli. Duża ilość diod znajdująca się na wężach LED pozwala na efektywne oświetlenie różnych obszarów, nadając im przy tym nowe walory estetyczne. Wśród zalet węży ledowych wyróżnić należy:

  • bezpieczeństwo w użytkowaniu (napięcie na poziomie 12 V całkowicie eliminuje ryzyko porażenia),
  • długą żywotność (nie ma mowy o przepalaniu “żarówek”),
  • wysoką klasę energetyczną oświetlenia (technologia LED jest energooszczędna, a światło włączone nawet przez cały dzień nie wpłynie znacząco na rachunek za prąd),
  • łatwy montaż (np. przy pomocy dedykowanych profili aluminiowych).

Profile aluminiowe pod LED — akcesoria do montażu oświetlenia

 

Jeśli zastanawiasz się nad montażem taśm lub pasków LED w pomieszczeniu, ale chcesz uzyskać elegancki, minimalistyczny efekt, wykorzystaj do tego profilowe aluminiowe pod LED. W jaki sposób działają? Zbudowane z metalowej podstawy oraz z mlecznego kosza sprawiają, że oświetlenie jest bardziej jednolite i ukierunkowane. Taki profil idealnie nada się do montażu taśmy LED w kuchni czy podkreślenia profilu mebli. Światło staje się również łagodniejsze i oświetla konkretną strefę w pomieszczeniu. Użycie profilu aluminiowego pod LED jest również bardzo praktyczne, bo taśma jest w ten sposób dodatkowo chroniona przed ewentualnymi szkodliwymi czynnikami. Profil aluminiowy sam w sobie stanowi element dekoracyjny i idealnie nadaje się zwłaszcza do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której czeka na Ciebie między innymi taśma LED z zasilaczem do pokoju, do kuchni albo pasek zewnętrzny.