MiLAGRO

Polski Producent Oświetlenia Dekoracyjnego

Marka MiLAGRO to linia lamp premium, zarówno klasycznych, jak i lamp ledowych. Jej częścią jest oświetlenie dekoracyjne, które wyróżnia się swoją innowacyjnością, ponadczasowością, minimalizmem, szlachetnymi materiałami, precyzją wykonania, elegancją i harmonią. 

Nad procesem powstawania lamp czuwa pełen pasji dział projektowy, który współpracuje również ze znanymi projektantami. Autorem najnowszej kolekcji premium jest światowej klasy projektant Maciej Zień. 

Lampy MiLAGRO powstają między innymi na własnej linii produkcyjnej, w Polsce, przy użyciu specjalistycznych maszyn.

Oświetlenie dekoracyjne

Nasze modele lamp 3D w popularnych formatach dla projektantów: OBJ, MTL, FXB, DXF, DWG, 3DS. Do otworzenia modeli 3D niezbędny jest odpowiedni program, jak: 3Ds Max, Blender, Cinema 4D, V-Ray, SketchUp lub inny obsługujący wyżej wymienione formaty.

 

LAMPY MiLAGRO

Lampa wisząca Morgan
Lampa wisząca Derby
Lampa stojąca Pierre
Lampa dziecięca bulldog
Kinkiet Simon
Lampa Astro Black
Lampa Cromo
Lampa Starlight
Lampa wisząca Cork
lampa Bulb
Lampa stojąca WILL BLACK

nasza wizja

lampy miWizją naszej firmy jest innowacyjność, minimalizm, harmonia, czyli cechy, które charakteryzują nasze produkty i nasze codzienne działania. Posiadamy własny dział projektowy, współpracujemy z wieloma znanymi projektantami w Polsce. Nasz dział produkcji, wyposażony w specjalistyczne maszyny, jest w stanie sprostać prawie każdemu wyzwaniu. Dzięki własnej linii produkcyjnej możemy szybciej realizować zamówienia klientów oraz czuwać nad całym procesem produkcji.

 

nasza pasja

Naszą pasją jest, kreowanie rzeczy unikatowych, eleganckich, wykonanych z  wysokiej jakości  materiałów i ze szczególną dbałością o detale. Nasi pracownicy, to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej, którzy czuwają nad jakością produktu, jego niepowtarzalnym designem oraz monitorowaniem trendów na rynku oświetlenia dekoracyjnego. 

 

 

 

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Zobacz więcej na naszym kanale YouTube, gdzie prezentujemy linię lamp marki MiLAGRO.

Rodzina lamp serii RING. 

Innowacyjna linia wzornicza Plafonów LED z serii VOLTA.

Rodzina lamp serii PUNTO LED. 

Rodzina lamp serii SPACE

MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ

Kolekcja Premium

 

Światowej klasy projektanta Macieja Zienia i markę MiLAGRO połączyła pasja do tworzenia piękna. To właśnie z niej i z wyjątkowej kreatywności powstała kolekcja oświetlenia Premium.

Kolekcja MiLAGRO by Maciej Zień to projekt  składający się z 10 linii wyjątkowych lamp, w których projektant zostawił  cząstkę swoich zainteresowań i pasji.

Od nowojorskiego stylu Art déco poprzez nowoczesność czy też przedmioty kojarzone ze światem mody i sztuki, z którego znany projektant się wywodzi.

Kolekcja jest dedykowana osobom, które poszukują unikatowych lamp do wystroju wnętrza, dla których oświetlenie to coś więcej, niż tylko praktyczny element. Które od oświetlenia oczekują połączenia elegancji z wyjątkowymi materiałami i ciekawymi detalami. W tej niezwykłej kolekcji każdy miłośnik dobrego stylu na pewno znajdzie coś dla siebie.

Każda z lamp będzie posiadała certyfikat autentyczności
z odręcznym podpisem Macieja Zienia, na którym znajduje się numer i łączna liczba wyprodukowanych sztuk. Lampy z linii Casiopeia będą dostępne jedynie w limitowanej edycji 100 sztuk. Będzie ich tyle, ile widocznych ciał niebieskich w konstelacji. 

Jesteśmy przekonani, że w kolekcji stworzonej przez Macieja Zienia każdy miłośnik dobrego stylu i oryginalności znajdzie coś, co go zachwyci.

Więcej o Projektancie

Maciej Zień

Maciej Zień

Projektant

Maciej Zień jest czołowym polskim projektantem mody oraz wnętrz. Zadebiutował jako siedemnastolatek, prezentując swoją pierwszą autorską kolekcję „Druga strona Księżyca” i od tamtej pory odnosi sukcesy zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.  Zdobył wiele nagród, między innymi jako finalista konkursu dla projektantów mody Złota Nitka, Złoty Wieszak oraz laureat prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award.

LAMPY MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ

lynx5001
volans
lynx5004
phoenix
cassiopeia
clicqout 5015
cassiopeia
phoenix
libra5008
libra5014
cassiopeia

LAMPY MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ W ARANŻACJACH

Kolekcje

LYNX

LIBRA

CLICQUOT

PHOENIX

VOLANS

LECERTA

CASSIOPEIA

BOOTES

Kolekcja MiLAGRO by Maciej Zień to połączenie szlachetnych materiałów,
takich jak np. marmur Carrara Statuario czy Nero Marquina.

Obejrzyj film, aby odkryć piękno całej kolekcji.

Szczególnie piękną lampą jest Cassiopeia, z której, jak sam projektant twierdzi, jest najbardziej dumny.  Inspiracji do linii Cassiopeia ,można upatrywać w astronomii oraz w garderobach teatralnych. Nieodłącznym elementem ich wystroju  są przecież toaletki  ozdobione lustrami oświetlonymi w charakterystyczny
i jednocześnie wyjątkowy sposób.  Niektóre linie są dowodem na to, że inspirację można znaleźć wszędzie. Przykładem jest  przepiękna linia lamp Libra, nawiązująca kształtem do tradycyjnych organów, zdobiących kościoły, synagogi i sale koncertowe.

TELEFON

Napisz do nas

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisz

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zadzwoń