MiLAGRO

Polski Producent Oświetlenia Dekoracyjnego

Marka MiLAGRO to linia lamp premium, zarówno klasycznych, jak i lamp ledowych. Jej częścią jest oświetlenie dekoracyjne, które wyróżnia się swoją innowacyjnością, ponadczasowością, minimalizmem, szlachetnymi materiałami, precyzją wykonania, elegancją i harmonią. 

Nad procesem powstawania lamp czuwa pełen pasji dział projektowy, który współpracuje również ze znanymi projektantami. Autorem najnowszej kolekcji premium jest światowej klasy projektant Maciej Zień. 

Lampy MiLAGRO powstają między innymi na własnej linii produkcyjnej, w Polsce, przy użyciu specjalistycznych maszyn.

Oświetlenie dekoracyjne

Nasze modele lamp 3D w popularnych formatach dla projektantów: OBJ, MTL, FXB, DXF, DWG, 3DS. Do otworzenia modeli 3D niezbędny jest odpowiedni program, jak: 3Ds Max, Blender, Cinema 4D, V-Ray, SketchUp lub inny obsługujący wyżej wymienione formaty.

 

LAMPY MiLAGRO

Lampa wisząca Morgan
Lampa wisząca Derby
Lampa stojąca Pierre
Lampa dziecięca bulldog
Kinkiet Simon
Lampa Astro Black
Lampa Cromo
Lampa Starlight
Lampa wisząca Cork
lampa Bulb
Lampa stojąca WILL BLACK

nasza wizja

lampy miWizją naszej firmy jest innowacyjność, minimalizm, harmonia, czyli cechy, które charakteryzują nasze produkty i nasze codzienne działania. Posiadamy własny dział projektowy, współpracujemy z wieloma znanymi projektantami w Polsce. Nasz dział produkcji, wyposażony w specjalistyczne maszyny, jest w stanie sprostać prawie każdemu wyzwaniu. Dzięki własnej linii produkcyjnej możemy szybciej realizować zamówienia klientów oraz czuwać nad całym procesem produkcji.

 

nasza pasja

Naszą pasją jest, kreowanie rzeczy unikatowych, eleganckich, wykonanych z  wysokiej jakości  materiałów i ze szczególną dbałością o detale. Nasi pracownicy, to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej, którzy czuwają nad jakością produktu, jego niepowtarzalnym designem oraz monitorowaniem trendów na rynku oświetlenia dekoracyjnego. 

 

 

 

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Zobacz więcej na naszym kanale YouTube, gdzie prezentujemy linię lamp marki MiLAGRO.

Rodzina lamp serii RING. 

Innowacyjna linia wzornicza Plafonów LED z serii VOLTA.

Rodzina lamp serii PUNTO LED. 

Rodzina lamp serii SPACE

TELEFON

Napisz do nas

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisz

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zadzwoń