Napisz,
zadzwoń,
odwiedź Nas

Napisz,

zadzwoń,

Odwiedź nas 

 

SALON

al. Wojska Polskiego 63, 42-200 Częstochowa

Magazyn

ul.Filomatów 30/32, 42-200 Częstochowa

Salon Al.Wojska Polskiego 63, 42-200 Częstochowa

Biuro/Magazyn ul.Filomatów 30/32, 42-200 Częstochowa

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Skorzystaj ze szczegółowych danych kontaktowych aby bezpośrednio dotrzeć do działu lub usługi, która Cię interesuje aby otrzymać wyczerpujacą odpowiedź. Dbamy zarówno o wysoką jakość naszych produktów jak i usług.

 

SKLEP STACJONARNY

Więcej

Tomasz Zachariasz

tel:+48 666 503 333
email: esklep@eko-light.com

MAGAZYN

Więcej

Kierownik Magazynu

tel:+48 795 735 333

email:  magazyn@eko-light.com

PLATFORMA B2B

Więcej

Marcin Suliga

Tel. 533 933 004

Mail: marcin.suliga@eko-light.com

 

DZIAŁ OŚWIETLENIA DEKORACYJNEGO

Więcej

DYREKTOR DZIAŁU OŚWIETLENIA DEKORACYJNEGO

Krzysztof Osóbka

E-mail: krzysztof@eko-light.com

BIURO

Więcej

 

KSIĘGOWOŚĆ

Edyta Domagała

+48 790 727 333 

eko-light@eko-light.com

Więcej

 KSIĘGOWOŚĆ

Edyta Domagała

+48 790 727 333 

eko-light@eko-light.com

l

DZIAŁ HANDLOWY

Więcej

DYREKTOR HANDLOWY

Grzegorz Leszczyński

email : g.leszczynski@eko-light.com

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Więcej

 

 OPIEKUNOWIE KLIENTA

Patryk Kostrzewski ( (śląsk, podkarpacie; dolnośląskie)

Tel.  731 008 758

email: zamowienia@eko-light.com

Justyna Rospondek  (mazowieckie)

Tel.  501 065 777

email: zamowienia@eko-light.com

Agnieszka Świderska (północna polska)

Tel. 502 366 450

email:    zamowienia@eko-light.com

Więcej

 

OPIEKUNOWIE KLIENTA

Patryk Kostrzewski ( (śląsk, podkarpacie; dolnośląskie)

Justyna Rospondek  (mazowieckie)

Agnieszka Świderska (północna polska)

DZIAŁ EXPORTU

Więcej

Ewa Edelman

+48 531 174 536 

ewa@milagrolighting.eu

 

Paweł Kutera

Tel. 501 183 958

pawel.kutera@milagrolighting.eu

Więcej

Ewa Edelman

Paweł Kutera

DZIAŁ IMPORTU

Więcej

DYREKTOR DS. IMPORTU

Jakub Makowski

E-mail: kuba.m@eko-light.com

 

MARKETING

Więcej

Marketing Manager

Justyna Gajek-Konieczniak

E-mail: justyna@eko-light.com

teren

Regionalny Manager Sprzedaży

Piotr Czerniak

Polska północna

+48 732 699 444 

piotr.czerniak@eko-light.com

Sebastian Cierpiał

dolnośląskie

+48 577 900 333 

sebastian@milagrolighting.eu

Piotr Witkowski

mazowieckie

+48 731 544 999 

piotr.witkowski@eko-light.com

Marcin Służewski

śląsk, podkarpackie

+48 794 159 999 

marcin@eko-light.com

AUTORYZOWANE SALONY MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ

Marketing Manager

1. HEBAN  Warszawa www.heban.pl

2. 5 plus Szczecin  http://5plus.com.pl

3. A&A STUDIO Legnica  https://www.wykladziny-obiektowe.pl

4. SMD Rzeszów  www.smdled.pl www.alejasno.pl

5. Camelot Radom http://www.camelotwnetrza.pl  

6. Klinkier Częstochowa http://www.klinkierczestochowa.pl  

.

TELEFON

Napisz do Nas

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisz

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zadzwoń