MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ

Kolekcja Premium

 

Światowej klasy projektanta Macieja Zienia i markę MiLAGRO połączyła pasja do tworzenia piękna. To właśnie z niej i z wyjątkowej kreatywności powstała kolekcja oświetlenia Premium.

Kolekcja MiLAGRO by Maciej Zień to projekt  składający się z 10 linii wyjątkowych lamp, w których projektant zostawił  cząstkę swoich zainteresowań i pasji.

Od nowojorskiego stylu Art déco poprzez nowoczesność czy też przedmioty kojarzone ze światem mody i sztuki, z którego znany projektant się wywodzi.

Kolekcja jest dedykowana osobom, które poszukują unikatowych lamp do wystroju wnętrza, dla których oświetlenie to coś więcej, niż tylko praktyczny element. Które od oświetlenia oczekują połączenia elegancji z wyjątkowymi materiałami i ciekawymi detalami. W tej niezwykłej kolekcji każdy miłośnik dobrego stylu na pewno znajdzie coś dla siebie.

Każda z lamp będzie posiadała certyfikat autentyczności
z odręcznym podpisem Macieja Zienia, na którym znajduje się numer i łączna liczba wyprodukowanych sztuk. Lampy z linii Casiopeia będą dostępne jedynie w limitowanej edycji 100 sztuk. Będzie ich tyle, ile widocznych ciał niebieskich w konstelacji. 

Jesteśmy przekonani, że w kolekcji stworzonej przez Macieja Zienia każdy miłośnik dobrego stylu i oryginalności znajdzie coś, co go zachwyci.

Więcej o Projektancie

Maciej Zień

Maciej Zień

Projektant

Maciej Zień jest czołowym polskim projektantem mody oraz wnętrz. Zadebiutował jako siedemnastolatek, prezentując swoją pierwszą autorską kolekcję „Druga strona Księżyca” i od tamtej pory odnosi sukcesy zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.  Zdobył wiele nagród, między innymi jako finalista konkursu dla projektantów mody Złota Nitka, Złoty Wieszak oraz laureat prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award.

LAMPY MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ

lynx5001
volans
lynx5004
phoenix
cassiopeia
clicqout 5015
cassiopeia
phoenix
libra5008
libra5014
cassiopeia

LAMPY MiLAGRO BY MACIEJ ZIEŃ W ARANŻACJACH

Kolekcje

LYNX

LIBRA

CLICQUOT

PHOENIX

VOLANS

LECERTA

CASSIOPEIA

BOOTES

Kolekcja MiLAGRO by Maciej Zień to połączenie szlachetnych materiałów,
takich jak np. marmur Carrara Statuario czy Nero Marquina.

Obejrzyj film, aby odkryć piękno całej kolekcji.

Szczególnie piękną lampą jest Cassiopeia, z której, jak sam projektant twierdzi, jest najbardziej dumny.  Inspiracji do linii Cassiopeia ,można upatrywać w astronomii oraz w garderobach teatralnych. Nieodłącznym elementem ich wystroju  są przecież toaletki  ozdobione lustrami oświetlonymi w charakterystyczny
i jednocześnie wyjątkowy sposób.  Niektóre linie są dowodem na to, że inspirację można znaleźć wszędzie. Przykładem jest  przepiękna linia lamp Libra, nawiązująca kształtem do tradycyjnych organów, zdobiących kościoły, synagogi i sale koncertowe.

TELEFON

Napisz do nas

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisz

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zadzwoń