Listwy Led - Batten

Listwy LED na sufit

 

Oświetlenie techniczne ma przede wszystkim za zadanie zapewniać światło o odpowiednich parametrach — w jego przypadku kwestie estetyczne zwykle schodzą zatem na drugi plan. Do najpowszechniejszych rodzajów opraw oświetleniowych tego typu należą listwy sufitowe, które spełniają swoje praktyczne zadanie, nie sprawiając problemów podczas montaż. Cechują się też solidnością. W naszej ofercie oświetlenia technicznego nie mogło więc zabraknąć takich produktów. Dostarczamy listwy ledowe, sufitowe, dostępne w różnorodnych wariantach pod względem parametrów oraz wymiarów.

Ledowe listwy sufitowe Batten LED

 

Listwy LED na sufit pełniące funkcję oświetlenia technicznego są wykorzystywane przede wszystkim do zapewniania odpowiednich warunków pracownikom w zakładach pracy, zgodnych z obowiązującymi normami, jak również widoczności i bezpieczeństwa w obiektach innego rodzaju. Wśród zastosowań sufitowych listew ledowych można wymienić więc:

  • biura,
  • zakłady produkcyjne,
  • magazyny,
  • punkty handlowo-usługowe,
  • obiekty użyteczności publicznej,
  • pomieszczenia gospodarcze.

Oprawy oświetleniowe charakteryzują się znaczną trwałością i odpornością na różnorodne czynniki, a zastosowanie diod LED zapewnia wysoką żywotność oraz energooszczędność.

Listwa LED sufitowa, natynkowa — oświetlenie techniczne wysokiej klasy

 

W naszej firmie oferujemy oświetlenie techniczne w postaci natynkowych, sufitowych listew LED, przeznaczonych m.in. dla sieci handlowych, hurtowni, architektów wnętrz czy przedsiębiorstw wykończeniowych. Proponowane oprawy oświetleniowe są dostępne w różnorodnych wymiarach oraz parametrach technicznych i mogą być wykorzystywane nie tylko w firmach, ale też np. w prywatnych mieszkaniach utrzymanych w stylistyce industrialnej. Zapraszamy zatem do kontaktu!