Źródła światła - Świetlówki, żarówki led, żarówki filamentowe, żarówki E27

Lampa świetlówka LED 120 cm

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdą Państwo m.in. lampę świetlówkę 120 cm wykonaną w technologii LED. Jest to energooszczędne, przyjazne środowisku źródło światła idealne jako zamiennik dla tradycyjnej świetlówki fluorescencyjnej. Jej głównymi zaletami są;

  • dłuższa niż w przypadku świetlówek tradycyjnych żywotność,
  • niski pobór energii,
  • wysoki poziom estetyki wykonania,
  • jednorodne, emitowane w pełnym widzialnym spektrum światło, które nie ma negatywnego wpływu na samopoczucie.

Zastosowane do jej produkcji komponenty najwyższej jakości, a także zwrócenie szczególnej uwagi na design tego produktu sprawiają, że jest to skuteczne i trwale źródło światła pozwalające też w bardziej ekonomiczny sposób zarządzać poborem prądu, w miejscu, gdzie jest zamontowane. W ofercie mamy do wyboru świetlówki o mocy 18 lub 19 W.

Dlaczego warto zamienić zwykłą świetlówkę na świetlówkę LED 18 lub 19 W?

 

Tradycyjne, fluorescencyjne świetlówki LED używane powszechnie w zakładach pracy i na halach produkcyjnych wiele lat temu nie były zbyt trwałe. Po przepracowaniu 10000 godzin gasły. Nasze świetlówki LED o mocy 18 lub 19 W mogą pracować nawet 50000. Po tym czasie intensywność ich świecenia spadnie, ale świetlówka nie zgaśnie. Nowoczesne oświetlenie LED pobiera też o połowę mniej prądu niż inne źródła światła. Ponadto tradycyjne świetlówki świecą stroboskopowo, co oznacza, że emitowane przez nie światło pulsuje, przyprawiając o ból głowy, migreny, męcząc oczy i prowadząc do ataków epilepsji u podatnych na nie osób. Zawierają też rtęć — niebezpieczną truciznę.

Oferowane przez nas lampy świetlówki LED 120 cm są bezpieczne, bo ich światło nie miga — jest więc odpowiednie do pomieszczeń, w których pracownicy spędzają wiele godzin. Nie są też toksyczne, a ponadto zapewniają realne oszczędności w rachunkach. Pięknie i estetycznie wykonane — z pewnością staną się nieodłącznym elementem pomieszczeń w Państwa firmie. W ofercie znajdą Państwo także duży wybór energooszczędnych żarówek LED do różnych zastosowań. Mamy m.in. modele wtykowe, żarówki świeczki, żarówki ufo i kolorowe. Zapraszamy do ich zamawiania.