Masz pytania? +48 666 503 333 biuro@eko-light.com

MiLAGRO® by Maciej Zień

Maciej Zień to światowej klasy projektant, który z sukcesami prezentuje swoje najnowsze kolekcje ubrań oraz dodatków zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Z marką MiLAGRO - producentem ponadczasowego i innowacyjnego oświetlenia - połączyła go pasja do tworzenia piękna. To właśnie z niej i wyjątkowej kreatywności powstała kolekcja oświetlenia premium.

W każdej z dziesięciu linii projektant zostawił jakąś cząstkę swoich zainteresowań i inspiracje. Od nowojorskiego stylu Art déco przez nowoczesność, szlachetne materiały czy też elementy garderoby teatralnej.

Kolekcja z pewnością zachwyci osoby, które szukają unikatowych lamp do wystroju swoich domów czy mieszkań. Które chcą, aby oświetlenie było czymś więcej niż tylko praktycznym elementem. Które od oświetlenia oczekują połączenia elegancji, wyjątkowej dbałości o detale i najwyższej jakości ateriałów.

Jesteśmy przekonani, że w kolekcji stworzonej przez Macieja Zienia każdy miłośnik dobrego stylu i oryginalności znajdzie coś, co go zachwyci.

Maciej Zień

Kolekcja

LYNX
LIBRA
MADAME CLICQOUT
PHOENIX
VOLANS
BOOTES
LECERTA
CASSIOPEIA