Masz pytania? +48 666 503 333 biuro@eko-light.com

O firmie

Jesteśmy polską firmą, która powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Nasze produkty od samego początku miały być odpowiedzią na to, co było powszechnie dostępne i powtarzalne na polskim rynku. A naszą ofertę chcieliśmy kierować zarówno do dużych sieci handlowych, jak i do klientów indywidualnych.

To marzenie zamieniliśmy w rzeczywistość w 2009 roku. Wtedy powstała firma EKO-LIGHT. Od tamtej pory nieustannie szkolimy się, doskonalimy nasze produkty, szukamy nowych materiałów i projektów. Tak, aby wciąż Państwa zaskakiwać i dostarczać oświetlenie jak najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tworzeniu oświetlenia ekologicznego, typu LED i przemysłowego. Z myślą o bardziej wymagających klientach stworzyliśmy markę premium MiLAGRO oraz kolekcję lamp Premium MiLAGRO by Maciej Zień.

Aby mieć jeszcze większą kontrolę nad jakością zbudowaliśmy własny zakład produkcyjny. Dzięki temu nasze produkty i stosowane w nich technologie są doceniane zarówno przez naszych polskich, jak i zagranicznych klientów.

Dziękujemy za zaufanie i wybór EKO-LIGHT. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Dariusz Madej i Tomasz Litwin


E-light

Nasze marki

Eko-light - nasze marki

Firma EKO-LIGHT posiada marki:

ELIGHT - to lider na rynku oświetlenia technicznego o bardzo szerokiej ofercie obejmującej m.in. oświetlenie dekoracyjne, źródła światła, oprawy techniczne, paski LED oraz artykuły wentylacyjne.

MiLAGRO - to marka premium ponadczasowego i eleganckiego oświetlenia dekoracyjnego. Autorem jednej z kolekcji jest światowej klasy projektant Maciej Zień.

MADLIT - marka specjalizująca się w produkcji elektronarzędzi, narzędzi ręcznych oraz akcesoriów ogrodowych i przemysłowych przeznaczonych dla osób ceniących wysoką jakość oraz trwałość.

EKO-LIGHT w liczbach

999

Tylu zatrudniamy pracowników. Dzięki ich codziennej pracy wszystkie realizacje oświetleniowe wyróżniają się najwyższą jakością.

2789

To liczba produktów w naszej ofercie. Obejmuje ona rozwiązania oświetleniowe dla domów, ogrodów, firm oraz przemysłu.

85

Tyle certyfikatów i wyróżnień mamy na swoim koncie. Są nagrodami za wysokiej jakości, profesjonalne rozwiązania stosowane w oświetleniu.

1046

Do tylu partnerów na obszarze Unii Europejskiej trafiają nasze produkty. Są wśród nich zarówno duże sieci handlowe, jak i mniejsze market oraz sklepy.