Masz pytania? +48 666 503 333 biuro@eko-light.com

LECERTA

Ta kolekcja opiera się na kontrastach. Z jednej strony Lecerta to proste, geometryczne, niekiedy nawet ostre formy, jak kwadratowe kinkiety. Z drugiej zaś projektant proponuje łagodne w swej formie podłużne oraz owalne lampy wiszące, które przypominają sople. To zderzenie subtelności i zadziorności tworzy wyjątkowy, elegancki i bardzo stylowy efekt.

Światło jest tutaj doskonałym dopełnieniem. Boczne paski LED dają mocną i jednocześnie subtelną smugę światła, które nie tylko doskonale oświetla wnętrze, ale podkreśla szlachetność materiałów, jakich użyto do wykonania lamp. W kolekcji dominuje szlachetny marmur Carrara.

Białe tworzywo pokryte szarymi smuga - mi było niezwykle popularne już w starożytności i służyło tak wielkim artystom jak Michał Anioł. Tutaj marmur delikatnie przełamano złotymi lub chromowanymi detalami, dodając efektu glamour tej linii.

Lecerta to również duża różnorodność modeli. Do linii należą lampy wiszące i kinkiety w kształcie sopli, kinkiet o formie marmurowej płyty, jak i sama płyta marmurowa.

LECERTA by Maciej Zień


LECERTA 5030
Oryginalny kinkiet w kształcie kwadratowej płyty. Wykonano go ze szlachetnego marmuru Carrara Statuario. Jego biel i szarość przełamana jest paskiem LED o ciepłej barwie.
Nazwa: LECERTA
Model: 5030

Moc: 1,2W
Napięcie: ~230V 50/60Hz
Materiał: Marmur Carrara Statuario
Kolorystyka: Biel / Szarość

Designer: Maciej Zień
Schemat 5030
LECERTA by Maciej Zień - model 5030