Masz pytania? +48 666 503 333 biuro@eko-light.com

Kontakt

Salon Al.Wojska Polskiego 63, 42-200 Częstochowa

Biuro/Magazyn ul.Filomatów 30/32, 42-200 Częstochowa

Biuro

Księgowość/Dział HR
Edyta Domagała

+48 790 727 333
eko-light@eko-light.com

Reklamacje/Sieci handlowe
Patrycja Nowak

+48 790 727 333
reklamacje@eko-light.com


Dział handlowy

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Kuba Kuśmierz

+48 666 503 333
biuro@eko-light.com

Regionalny manager sprzedaży
Bartłomiej Kucia

+48 511 943 726
bartek@eko-light.com

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Patryk Kostrzewski

+48 731 008 758
patryk@milagrolighting.eu

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Bartłomiej Opoka

+48 533 933 004
b.opoka@milagrolighting.eu


Dział zakupów

Dyrektor działu oświetlenia technicznego i źródeł światła
Grzegorz Leszczyński

+48 506 223 567
g.leszczynski@eko-light.com

Dyrektor działu oświetlenia dekoracyjnego
Krzysztof Osóbka

+48 506 626 683
krzysztof@eko-light.com

Dyrektor działu dekoracyjnego
Kuba Makowski

+48 506 278 965
kuba.m@eko-light.com

Dział exportu

Export
Ewa Edelman

+48 531 174 536
ewa@milagrolighting.eu


Rejon

(Wybierz region docelowy klikając na mapę), pomoże to w konsultacji z odpowiednim managerem i osobą ds. zamówień i obsługi klienta.

Key Account Manager

(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Piotr Witkowski

+48 731 544 999
piotr.witkowski@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Patryk Kostrzewski

+48 731 008 758
patryk@milagrolighting.eu

Regionalny Manager Sprzedaży

(śląskie, małopolskie)
Marcin Służewski

+48 794 159 999
marcin@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Patryk Kostrzewski

+48 731 008 758
patryk@milagrolighting.eu

Regionalny Manager Sprzedaży

(pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie)
Piotr Czerniak

+48 732 699 444
piotr.czerniak@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Patryk Kostrzewski

+48 731 008 758
patryk@milagrolighting.eu

Regionalny Manager Sprzedaży

(lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie)
Radosław Różański

+48 732 696 222
radek@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Bartłomiej Opoka

+48 533 933 004
b.opoka@milagrolighting.eu

Regionalny Manager Sprzedaży

(opolskie, wielkopolskie)
Sebastian Cierpiał

+48 577 900 333
sebastian@milagrolighting.eu


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Bartłomiej Opoka

+48 533 933 004
b.opoka@milagrolighting.eu

Regionalny Manager Sprzedaży

(lubuskie, dolnośląskie)
Łukasz Maciejewski

+48 577 314 999
lukasz@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Bartłomiej Opoka

+48 533 933 004
b.opoka@milagrolighting.eu

Key Account Manager

(mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Piotr Witkowski

+48 731 544 999
piotr.witkowski@eko-light.com

Radosław Różański

+48 732 696 222
radek@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Patryk Kostrzewski

+48 731 008 758
patryk@milagrolighting.eu

Regionalny Manager Sprzedaży

(opolskie, wielkopolskie)
Sebastian Cierpiał

+48 577 900 333
sebastian@milagrolighting.eu

Piotr Czerniak

+48 732 699 444
piotr.czerniak@eko-light.com


Obsługa biura stacjonarnego

Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta
Bartłomiej Opoka

+48 533 933 004
b.opoka@milagrolighting.eu