Pozostań z nami w kontakcie

Nasz dział pomocy i ekspertów jest gotów na Twoje pytania. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Biuro

Zamówienia / Obsługa klienta / Reklamacje

Natalia Olszewska

+48 731 008 478

natalia@eko-light.com

Marlena Jakubik

+48 575 095 333

marlena@eko-light.com

Reklamacje / Sieci handlowe


Anna Pyda

+48 790 727 333

reklamacje@eko-light.com

Patrycja Nowak

+48 790 727 333

reklamacje@eko-light.com

Biuro / Księgowość


Edyta Domagała

+48 790 727 333

eko-light@eko-light.com

Dział handlowy

Dyrektor Handlowy

Grzegorz Leszczyński

+48 506 223 567

g.leszczynski@eko-light.com

Sprzedaż Hurtowa

Jakub Kuśmierz

+48 506 405 769

biuro@eko-light.com

Import / Export

Krzysztof Osóbka

+48 506 626 683

krzysztof@eko-light.com

Teren

Key Account Manager

(Centralna Polska)

Piotr Witkowski

+48 731 544 999

piotr.witkowski@eko-light.com

Regionalny Manager Sprzedaży

(Południowa Polska)

Bartłomiej Kucia

+48 511 943 726

bartek@eko-light.com

Regionalny Manager Sprzedaży

(Południowo - Wschodnia Polska)

Radosław Różański

+48 575 111 245

radek@eko-light.com

Regionalny Manager Sprzedaży

(Północna i Płn-Zachodnia Polska)

Piotr Czerniak

+48 732 699 444

piotr.czerniak@eko-light.com

Adres

  • Salon sprzedaży:
    ul. Wojska Polskiego 63
    42-200 Częstochowa
    tel. +48 666 50 33 33

    Siedziba firmy:
    ul. Pascala 19
    42-200 Częstochowa
    NIP: 94921319
    REGON: 241466051

    Magazyn logistyczny:
    ul. Filomatów 30/32
    42-200 Częstochowa
    tel. 34 314 02 62
  • +48 666 503 333

  • biuro@eko-light.com

  • www.eko-light.com

 

Wyślij nam zapytanie