Wkrótce nowa odsłona strony!


Zamówienia / obsługa klienta / reklamacje
zamowienia@eko-light.com
Natalia Olszewska
natalia@eko-light.com
731-008-478
Marlena Jakubik
marlena@eko-light.com
575-095-333

Biuro, księgowość
Edyta Domagała
eko-light@eko-light.com
790-727-333

Reklamacje – sieci handlowe
Anna pyda
reklamacje@eko-light.com
790-727-333
Patrycja Nowak
reklamacje@eko-light.com
790-727-333

Dział handlowy
Dyrektor Handlowy:
Grzegorz Leszczyński
g.leszczynski@eko-light.com
506-223-567
Dział Handlowy – Sprzedaż hurtowa:
Jakub Kuśmierz
biuro@eko-light.com
506-405-769
Import/Export:
Krzysztof Osóbka
krzysztof@eko-light.com
506-626-683

Teren
Key Account Manager
(koordynacja regionalnych przedstawicieli)
Polska centralna
Piotr Witkowski
piotr.witkowski@eko-light.com
731-544-999
Regionalny manager sprzedaży
Polska południowa
Bartłomiej Kucia
bartek@eko-light.com
511-943-726
Regionalny Manager Sprzedaży
wschodnie południe
Radosław Różański
radek@eko-light.com
575-111-245
Regionalny Manager Sprzedaży
północ i północno zachodnia Polska
Piotr Czerniak
piotr.czerniak@eko-light.com
732-699-444
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund